Kaip pririšti jėgos aitvarą

Storesni lynai (žalios spalvos) yra traukos lynai, kurie tvirtinami prie aitvaro viršutinių lynų bei valdymo rankenų viršaus. Plonesni lynai (raudonos spalvos) yra stabdymo lynai ir tvirtinami prie aitvaro apačios bei valdymo rankenų apatinės dalies. Taigi kiekviena rankena turi po vieną žalią ir vieną raudoną lyną.

 

LEGEND

Tinkamiausias aitvaras pradedančiąjam ir vidutiniam kaituotojui. Pansh Legend aitvaras generuoja pakankamą trauką, bet nedidelę keliamąją jėgą. Aitvaras stabilus ir atleidžiantis klaidas, puikiausiai tinka pradedančiąjam išbandant statinius šuolius ar lavinti įgūdžius bagyje, nuo pradedančiojo iki patyrusio kaituotojo.

Pansh Legend kaitai nepasižymi agresyvumu, idealiai skrenda bet kokiomis sąlygomis ir švelniai sugeria vėjo gūsius. Šis aitvaras bus su jumis nuo pradinuko iki eksperto lygio. Taip pat šie kaitai puiki dovana tiems, kurie tik pradėjo domėtis aitvarų sportu.

 

ACE

Tinkamiausi jėgos aitvaras patyrusiems kaituotojams. Pansh Ace priklauso galingų ir agresyvių aitvarų kategorijai, visiškai nerekomenduojama pradedančiąjam. Šis kaitas turi beprotiškai daug jėgos ir didžiulę 100% keliamąją jėgą.

Pansh Ace laikomas agresyviu ir ekstremaliai įdomiu jėgos aitvaru. Jūs neturėsite kada nuobodžiauti su Pansh Ace, nes tai tikrų tikriausia jėgos mašina.

Pansh Ace pabrėžtinai nerekomenduojamas stiprus vėjas (į oro sąlygas ir vėjo stiprumą būtina atsižvelgti). Idealiausios sąlygos skraidyti pajūryje, kur pučia pastovus negūsiuotas jūrinis vėjas. Tokiomis sąlygomis atsiskleidžia kaito ekstremalus įdomumas.

Pansh Ace yra labai greitas ir galingas, bet koks vėjo gūsis gali jus pakelti ar/ir sužeisti. 2-2.5m Ace jėgos aitvaro puikiausiai užtenka važinėtis bagiu pajūryje. Kaip sakoma, Ace suteikia ekstremalių pojūčių ir adrenalino patyrusiems kaituotojams. Tačiau nereikia pamiršti su jais elgtis atsargiai. 3.5m, 5m ir didesni kaitai skirti kaituotojams norintiems tobulinti įgūdžius ir semtis patirties Freestyle ar statiniuose šuoliuose.

Naudingas patarimas: Ace klasės aitvarai generuoja daugiau keliamos jėgos, kai yra truputį įtemti stabdžiai. Bet jei kaitas sunkiai kyla į viršų, atleidžiam stabdžius, kad stabdžių stropos truputį išlinktų.

 

BLAZE

Idealiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems kaituotojams. Turi be galo daug traukos ir nedidelę keliamąją jėgą. Pansh Blaze kaitas labai universalus. Jis turi daugiau traukos ir didesnę keliamąją jėgą, bet mažiau atleidžiantis klaidas negu Pansh Legend jėgos aitvaras. Tačiau patyrusio kaituotojo rankose Blaze suteikia neišdildomų įspūdžių važinėjant su bagiu ar laisvai skraidant.

 

BLAZE 2

Pansh Blaze 2 savybės geriausiai atsiskleidžia vidutinio ir patyrusio kaituotojo rankose. Blaze 2 yra depower kaitas, kurio kaina ženkliai mažesnė, negu kitų depower kaitų. Tai puikus sprendimas norint išbandyti depower kaitus ir tobulinti kaitavimo įgūdžius. Pansh Blaze 2 tapo mano mėgstamiausiu kaitu, kuris padengia didelį vėjo diapazoną. Labai stabilus ir pakankamai galingas, kad būtų galima važinėti su skeitu, bagiu ar žiemą užsiimti snowkitingu.

Su Pansh Blaze 2 galima skristi daugumoje vėjo sąlygų komfortiškai ir ramiai. Idealiose sąlygose patyręs kaituotojas su Blaze 2 gali pademonstruoti kur kas geresniu rezultatus, negu brangiau kainuojantys depower aitvarai. Tokiu būdu Blaze 2 išimtinai tampa patraukliausias, kainos ir kokybės požiūriu.